Rüyada Zımba Görmek

0

Rüyada zımba görmek; bu günlerde aklınızda olan düşünceleriniz üzerinde duracağınıza, hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çaba harcayacağınıza, ısrarcı tutumunuz sebebiyle istediğiniz sonuçları alacağınıza delalet eder.

Rüyada bir zımba ile kağıt zımbaladığınızı görmeniz; eğer kağıt beyaz ve boş ise; ehemmiyeti olmayan işlerle uğraşıp zaman harcayacağınıza, canınızın sıkılacağına, delalet eder. Başka bir rivayete göre ise beyaz kağıt zımbalamak; bir takım işleriniz olduğuna ve işlerinizi halledebilmeniz için yardımcıya ihtiyaç duyacağınıza delalet eder.

Rüyada bir zımba ile yazılı kağıtlar zımbalamanız; üzüntü ve kederden kurtulmaya yorumlanır, kendisine zımbalanmak üzere yazılı kâğıt verildiğini gören kimsenin eline bol para geçer.

Rüyada değerli kağıtlar zımbaladığını görmek; bir milletin işlerinde sorumluluk duyan ve gerçeğin meydana çıkmasını arzu eden kimse, elinde kâğıtlar zımbalaması işin hakikati o kimse için aydınlığa kavuşur.

Rüyada zımba görmek veya bir şeyi zımbalamak, bir iddianız üzerinde ısrarla duracağınıza, söylediklerinizin harfiyen yapılmasını istemekle beraber bunda şiddetle ısrar etmenizde kararlı olduğunuza, ortaya attığınız fikirlerin sizin için yararlı olduklarında inancınız bulunduğuna işarettir.

Başka bir rivayete göre de; rüyada tel zımba görmek yaşantınızın birden bire aksi istikamete döneceğine ve sorunlu günler geçireceğinize işarettir. Dikkatli olmalısınız.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku