Rüyada Zorla Almak Görmek

0

Rüyada zorla almak görmek; birinin malını, parasını zorla almak zulmetmeye, haram-helal tanımamaya, malının zorla alındığını görmek onun şükrünü eda etmemekten dolayı bereketinin gitmesine, zekat ve sadakasının verilmiyor olmasına yahut faiz yemeye delalet eder.

Rüyada başka birisinin malını zorla almak; yapılacak nikahın bozulacağına veya haram malın ya da temeli faizden olan bir malin eline geçmesine işaret eder.

Rüyada zorla almak görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:
Rüyada bir kimseden zorla altın almak; Altın ümit, iyi sıhhat demektir.

Altını başkasının elinde görmek, altını tutan için iyi bir hayata,

Altın bilezikleri zorla aldığını görmek, itibarınızın artacağına,

Rüyada bir kişiden zorla altın alıp bozdurduğunu görmek, büyük bir adamın etkisinde kalmaya, yardımını görmeye, zorla aldığı altınları başkasına vermek, kazançlı bir işe sahip olmaya, zorla aldığı altınları saymak kısa süreli bir hastalık geçirileceğine, zorla aldığı altınları bozdurmak, keder ve hastalığa işarettir.

Rüyada bir kimseden zorla gümüş aldığını görmek; Rüyasında beyaz ve güzel gümüş paraları zorla aldığını gören etrafında çok sevilir. Eğer paralar kararmış ve üzerlerinde resim varsa, bu savaş ve düşmanlığa yorumlanır. Sağlam gümüş paraları zorla aldığını görmek, haber alacağına, kırık ve noksan paraları zorla almak, yalan habere işarettir. Bir kese veya bir çıkın içindeki paraları zorla aldığını görmek, anlatılan bir sırrı saklar. Küçük gümüş paraları zorla aldığını görmek, küçük çocuklara işarettir.

Rüyada zorla aldığı bir gümüş parayı kaybetmek; küçük çocuğu yüzünden kedere uğrar. Eğer o parayı tekrar bulursa o kederi geçicidir. Eğer bulamazsa o çocuk ölür.

Rüyada zorla sahte paralar aldığını görmek; Sahte paralar dedikoduya işarettir. Bir terazinin gözünde gümüş paralar görmek, düşmanla yorumlanır. Rüyada zorla aldığı paraları elinde tuttuğunu görmek; Gümüş paraları elle tutuyorsa, bu güzel söze, kırık paralar dedikodulara, iri gümüş paralar ise çok mala işarettir.
Rüyada zorla aldığı gümüş paraları evde karısına ve çocuklarına gümüş para dağıttığını gören, onlar arasında sözü geçiyor demektir. Eğer dağıttığı para kırık veya silik ise onlara sözünün geçmediği manasına gelir. Rüyada zorla aldığı gümüş paraları evinde görenin eline para geçer.

Ayrıca Bakınız; Gasbetmek.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku