Rüyada Adres Görmek

0

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada birisinin sizden bir adres sorduğunu veya sizin bir kimseden adres sormanızı görmek, bu günlerde başınızın ummadığınız bir olaydan ötürü derde gireceğini, bu bakımdan çok dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir. Bazılarına göre; bir kimsenin size bir adres sorması veya sizin birine adres sorduğunuzu görmek, hasta olan bir arkadaşınızın sizin ziyaretinizi beklediğini ve onu arayıp sormanız gerektiğini bildirir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyanızda birisinden bir adres almayı veya birisine bir adres vermeyi görmenizle, bu günler içinde akraba ve dostlarınızı ziyaret etmeniz gerektiğine delildir.

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya da vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku