Rüyada Veto Görmek

0

Rüyada bir şeyi veya birini veto ettiğini görmek, o şeyden veya o kimseden kurtulma arzusuna ya da kendi kendini cezalandırmaya işarettir.

Rüyada iyi ve yararlı bir şeyi veto ettiğini görmek,ahmaklık ve zarara; kötü bir şeyi veto ettiğini görmek, huzur ve esenliğe ermeye işarettir.

Rüyada bir isteğinin veya vermek istediği bir hediyenin veto edildiğini görmek yakınlık kurmak istediği kimse¬den olumlu karşılık görmeye işarettir.

Bazen rüyada bir şeyi veya bir kim¬seyi geri çevirdiğini görmek, hırçın davranmaya ve iletişim eksikliğine işaret eder.

Rüyada veto edildiğini görmek, ken¬dini küçük görmeye veya kendi kendi¬ni cezalandırmaya da işaret eder. Veto edildiğinizi görmek; üzüleceğinize, bir takım problemlerin canınızı sıkacağına işaret eder.

Rüyada size teklif edilen bir fikre karşı onu veto ederek istemediğinizi göstermek, güveninizin yerinde ve karakterinizin ise sağlam olduğunu gösterir. Bu vetonuz size hayatınızda büyük bir inançlılık ve güven de kazandıracaktır. Çünkü sonunda sizin ileri sürdügünüz tezin dogru ve veto ettiginiz fikrin ise tamamen yersiz olduğunu gösterecektir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku