Rüyada Yakınlık Görmek

0

Rüyada annesinden yakınlık görmek; eğer anne sağ ise ziyaret edilmesi gerektiğine, ölmüşse ahirette evladından hayır ve dua beklediğine; memnun olacağınız birisiyle tanışacağınıza işaret eder.

Rüyasında annesine yakınlık göstererek annesiyle beraber yürüdüğünü gören kimse kederden kurtulur.

Rüyada babasından yakınlık görmek; Rüyasında babası tarafından sevildiğini, yakınlık gördüğünü gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.
Rüyasında babasından yakınlık gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir.

Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyasında babasından yakınlık gören kimse; Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyasından akrabasında yakınlık gören kimse; Kendine dost olan hısım ve akrabadan yakınlık görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. Rüyada sevmediği bir akrabasından yakınlık görmek; bir haber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir. Rüyada akrabalardan birini görmek, güvenle yorumlanır, insanin kendi ailesine mensup bir kişiden yakınlık görmesi, hayatta yalnız olmadığına, ona yardımcı olacak arka çıkacak başka kimselerin de var olduğuna inandığına delalettir

Rüyada yakınlık görmek gerçek hayatla ilgilidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku