Rüyada Veteriner Görmek

0

Rüyada veterinerin büyükbaş hayvanlardan sığır tedavi etmesi; mala, şerefe; Semiz ve besili sığır takva sahibi kadına, ucuzluk ve bolluğa; sıska ve zayıf sığır kıtlık ve sıkıntıya; sığır tedavisi aynı zamanda zengin bir kadınla evlenmeye yahut eşinden dünyalık elde etmeye, Yüklü inek görmek eşinin hamile kalmasına yahut bolluk ve ucuzluğun hüküm sürdüğü bir seneye, delalet eder.

Rüyada veterinerin inek tedavi etmesi veya muayene etmesi; çok güzel bir hayat yaşayacağınıza, verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınıza delalet eder. Sağlıklı inek,varlığın ve zenginliğin işaretidir. Zayıf bir inek gördüyseniz, yanlış tutumunuzdan dolayı hayat boyu ağır şekilde çalışacağınız anlamına gelir. Besili, sağlıklı bir inek bolluktur.

Rüyada veterinerin sığır tedavi etttiğini görmek; mal ile yorumlanır. Veterinerin sığırı kesip etini dağıttığınızı görmek, hayırlı bir işe gireceğinizi, kısmetinizin açılacağına, sığırın sütünü sağdığınızı görmek, başka birinden helal mal edinmeye işarettir.

Rüyada veterinere köpeğinizi götürmeniz ve tedavi ettirmeniz, sadakatle tabir olunur. Rüyasında bir köpeğin kendisine saldırdığını, fakat ısırmadığını görmek, düşmanlarının kendisine diş bilediklerine, fakat zararları dokunmayacağına delalet eder.

Rüyada bir veterinerdeki köpeğin kendisini ısırdığını ve elbiselerini parçaladığını görmek, işinde kendisine rakip olan kişiler tarafından sıkıştırılarak, zarara uğratılacağına işarettir.

Rüyada veteriner görmek, mandıra ve çiftlik sahibi olan kimseler için hayır, menfaat ve müjdeye, diğer kimseler için üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada hayvanlara bakan veteriner, işlerde aksaklık olacağına işaret eder. Aynı zamanda görülen hayvanlarla birlikte yorumlanır.

Ayrıca Bakınız; Baytar.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku