Rüyada Vestiyer Görmek

0

Rüyada vestiyer görmek ve vestiyere emanet olarak giysi bırakmak; sizi üzen ve sıkıntı veren, size yük olan bir takım üzüntülerinizden kurtulacağınıza, kısa süre sonra sevince kavuşacağınıza, maddi durumunuzun iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada bir vestiyer görevlisi görmeniz; tanımadığınız bir toplumda tanımadığınız bir kimseden yardım göreceğinize, işlerinizi kolaylıkla başarıyla bitireceğinize, karlı bir iş yapacağınıza delalet eder.

Rüyada vestiyere paltonuzu bırakmanız; vestiyere bıraktığınız palto yeni ise, işlerde başarılı ve sağlıklı olmaya, eski bir palto bıraktıysanız; fakirlikten kurtulacağınıza, yeni iş girişimlerinde bulunarak kazancınızı arttıracağınıza, vestiyerden aldığınız yeni paltonuzu giymeniz; akademik bir kariyer yapacağınıza delalet eder.

Rüyada vestiyere şapka bırakmak veya almak; memuriyete, yeni bir mevkiye ve menfaat elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada vestiyere şemsiye bırakmak; kötü giden şansınızın düzeleceğine, hiç beklemediğiniz anda bir yakınınızdan yardım alacağınıza, memnun olacağınıza delalet eder.

Rüyasında vestiyer gören kimse, etrafındakiler tarafından eli açık kimse olarak tanınıyor demektir. Bu özelliğinin sık sık suiistimal edileceğine işaret eder.

Rüyada vestiyere herhangi bir eşya bırakmak, gizli sırların açığa çıkmasına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku