Rüyada Yük Görmek

0

Rüyada insanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaha yahut kötü komşuya, ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi evine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyor ise üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; her çeşit yükü indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder.

Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır. Kişinin istediği şeyi almak için çok çalışacağına ve bu yüzden çok yorulacağına işarettir.

Rüyada insanin sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya işarettir. Bazen de ağır yük, günaha işarettir. Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır. Ağır bir yük yüklendiğini gören kimse yaramaz komsusundan tahammül edebileceği bir eziyete giriftar olur. Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır. Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkate işarettir. Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

Rüyada yük görmek, bir borca gireceğinizin habercisidir. Bir yükün altında kaldığınızı görmek, beceriksizlik ve işleri yüzü üstü bırakmaya, yük taşıdığınızı görmek ise, sevgi, hayırseverlik ve yöneticilik anlamına gelir. Ağır bir yük taşıyorsanız, işlerinizi başardığınızda güzel bir hayat sizi bekliyor demektir.

Rüyada insan veya hayvan sırtından yük indirdiğini görmek, bildiği veya bilmediği kimselere sadaka vermeye ve ihsanda bulunmaya işarettir.

Yine rüyada herhangi bir adamın sırtındaki yükü indirmek, onu refaha erdirmeye ve ona ikram etmeye alâmettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku