Rüyada Yuvarlanmak Görmek

0

Rüyada yuvarlandığını görmek; başarısızlığa ve yolunda giden işlerin bozulacağına işarettir. Yuvarlanmak sakınmaya delalet eder. Bir dağdan, bir tepeden, bir meyilli araziden, bir yerden aşağıya doğru yuvarlandığını görmek, dünyadan el çekmeye işarettir.

Bir kimsenin rüyada bir dağdan veya bir tepeden aşağıya doğru yuvarlandığını görmesi, zühd, takva delâlet eder. Yuvarlanmak, dünyadan el çekip tamamiyle kendisini Cenâb-ı Hakka ibadete vermeye de alâmettir.

Rüyada bir o yana bir buyana yuvarlandığınızı görmek dünyadan el çekmeye, takva ve züht sahibi kimseye ve her yönüyle ahirete dönmeye işaret eder.
Rüyada yuvarlak bir cismi ittire¬rek hareket ettirdiğini görmek, bir
işin üstesinden kolaylıkla gelmeye; köşeli bir cismi yuvarladığını gör¬mek, zor bir işe kalkışmaya işarettir. Rüyada otomobil, ev eşyası veya oturduğu evi yuvarlayıp götürdü¬ğünü görmek, çevresinin rızasını al¬madan bir işe kalkışmaya işarettir.

Rüyada eş ve çocuklarını yatak veya yaygı üzerinde yuvarladığını görmek,onlara aşırı düşkün olmaya; tarlada yuvarladığını görmek, bol¬luk ve berekete;sokak veya yolda yuvarladığını görmek,toplum için¬de rezil olmaya veya kız çocuğunu arzu etmediği birine vermeye kalkış¬maya işarettir.

Rüyada yuvarlandığını görmek, dindarlığa, kendi halinde geçinip git¬meye işarettir.Rüyada bir tepeden veya başka bir yerden aşağıya yuvarlandığını görmek, dünyadan elini eteğini çe¬kip kendini kulluğa vermeye işarettir. Yuvarlanmak, işlerin sağlıklı yürümediğine, sıkıntıya düşmeye, rahatsızlanmaya işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku