Rüyada Yük Arabası Görmek

0

Rüyada yük hayvanları tarafından çekilen bir at arabası görmek, sıkıntı içine girmek ve sonu mutlu olmayacak bir aşk ilişkisine başlayacağınızın işaretidir. O arabayı çamur içinde sürmek de mutsuzluk ve sıkıntı simgesidir.

Rüyada kaza yapmış bir yük arabası görmek büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış yük arabası, itibarınızın kısa süreli olacağına; yük arabası altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; yük arabasının peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır. Rüyada yük arabasına binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir.

Rüyasında bir yük arabası kullandığını görmek bulunduğu işte başarılı bir idareci olduğuna; memur veya işçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de; rüyada yük arabası görmek, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire, işaret eder. Bir kimse ağır yük yüklenmiş bir arabaya bindiğini, hâlbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.

Rüyada at arabası ile seyahat etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku