Rüyada Yük Hayvanı Görmek

0

Rüyada yük hayvanı görmek, hastalıklardan şifa bulmaya, günah kazanmaya ve ağır şeyleri uhdesine almaya işarettir. Bazen bu rüya eza ve cefaya tahammül etmeye ve rahatlık meydana getirmeye işarettir. Yük hayvani, idareciye, askerin önünde bulunan kumandana, polis ve tahsildar gibi bütün halkın islerini üzerine alan kimseye işarettir.

Rüyada yük hayvanı görmek, insan¬lar için geçim sebebi olan şeylere, hastalıklardan şifa bulmaya veya ağır bir sorumluluk almaya ve günah işle¬meye işarettir.

Güçlü, sağlıklı yük hayvanı, sağlam tedbire, nimete şükretmeye işarettir.

Zayıf, yaşlı yük hayvanı, güç yetirilemeyecek şeylere, nimete nankörlük etmeye, merhametsiz davranmaya işarettir. Yük hayvanı görmek, eziyet ve sı¬kıntılara tahammül etmeye, insanla¬rın işini kolaylaştırmaya işarettir. Bazen rüyada yük hayvanı gör¬mek, kumandana, yöneticiye, polis ve tahsildar görevlilerine işaret eder.

Rüyada yük hayvanı ile yük taşıdığını görmek; işlerinizi meşakkat çekmeden halletmenize, geniş rızka, berekete, çalışmalarınızın karşılığını helalinden bulacağınıza, işlerinizin yolunda gideceğine, bol rızka delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku