Rüyada Yükleme Görmek

0

Rüyada sırtına ağır yük yüklediğini görmek; kötü ve yaramaz huylu komşuya delalet eder. Ağır yük günaha, kadının rüyada yük yüklemesi hamilelik ve fena huylu kocadır. Rüyada bir hayvana yük yüklediğini görmek; hastalıktan şifa bulmaya, günah kazanmaya ve ağır işleri üzerine almaya delalet eder.

Rüyada bir araca bazı şeyler yüklediğinizi görmek, sizden istenilen şeyleri kolaylıkla yapacağınızı bu yüzden bir zorlukla karşılaşmayacağınızı, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydalı bir iş yapacağınızı gösterir.

Rüyasında omzuna odun yüklendiğini gören kimse, gıybet yapar. ve insanların arasında laf götürüp getirir. Ayrıca bu kimsenin günah ve çirkin işlere daldığına da işarettir.

Rüyada bir hamala yük yüklediğini görmek, Sıkıntı ve kedere, eziyetlere katlanmaya, yumuşak huylu sabırlı kimselere delalet eder. Kişinin sorumluluklarından kurtulacağına işaret eder.Sabır, çalışma, sebat sayesinde kişi istediğini elde eder.

Rüyada bir yük trenine yük yüklediğini görmek; aile içinde kavgaya ve huzursuzluğa, sıkıntıya, üzüntüye delalet eder. Çok dikkatli olmalısınız.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku