Rüyada Yüklük Görmek

0

Rüyanızda özellikle eski Türk evlerinde bulunan, yatak ve sair eşyayı koymak için yapılan ve yüklük denen dolabı görmek, birçok zamandan beri görünmek istemediğiniz ve kaçtığınız bir kimse ile yüz yüze geleceğinize aranızdaki eski bir hesabi göreceğinize, bu suretle içinizde kaygı uyandıran bir histen de artık kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada yüklük görmek, görmemezlikten gelinen, gizlenen bir olayın açığa çıkmasına, birikmiş sıkıntıların dağılmasına yorulur. Rüyada yüklük görmek; size sıkıntı veren işlerinizden kurtulacağınıza, işlerinizin yoluna gireceğine, yüklük düzgün ise; işlerinizin o nispette yoluna gireceğine, sevineceğinize, huzurlu günler yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada bozulmuş yüklük görmek; ticari hayatınızda yaşayacağınız sıkıntıya, işlerinizin bozulacağına, dostlarınızla aranızda çıkacak husumete, tartışmaya, delalet eder.

Rüyada evinizdeki yüklüğe eşya dizdiğinizi görmeniz; ev ve aile hayatınızdaki huzurun artacağına, düzene, refaha, mutluluğa, dost ve akraba ilişkilerinizin pekişeceğine delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku