Rüyada Yüksek Yer Görmek

0

Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına. memur veya isçi iseniz ücretinizin fazlalaşacağına, tüccar iseniz kazancınızın artacağına, ev kadını iseniz eşinizin kazancının artması ile refah seviyenizin yükseleceğine delalet eder.

Rüyada kendini çok yüksek bir yerde görmek makam ve mevkinin artmasına, kazancın çoğalmasına, feraha ve rahata ermeye, maddi bakımdan rahatlamaya işaret eder.

Rüyada yüksek yerden aşağıya atlamak, iyi halden kötü hale meyletmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek dereceye çıkmasına, yukarıdan aşağıya atlamak da, kıymetinin çabucak düşmesine işaret eder.

Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır.

Rüyada aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.

Rüyada hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere işarettir.

Rüyada yüksek bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üstesinden gelmeye işarettir.

Rüyada bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder.

Rüyada bir yerden, bir tepeden, bir hendekten atlamak, hayatta geçirilecek yaşama zorluklarına işarettir.

Rüyada bir çukuru atlayarak geçtiğini görmek, büyük bir kazadan kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Bir dağdan aşağıya atlayarak indiğini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur.

Rüyada bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kendisi hakkında yapılan haksız iftiralardan arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları lehindeki saadetlerle t
emize çıktığına işarettir.

Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayı bir yere atlamak, kişinin canını sıkacak müşkül bir söze işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku