Rüyada Yükselmek Görmek

0

Rüyada yükselmek gerçek hayattaki büyük başarıları ve yükselmeyi işaret eder.

Rüyada imkân, güç ve kudret ola¬rak yükseldiğini görmek, günahkâr ve dünyaya düşkün kimseler için ka¬yıp ve hüsrana; dindar kimseler için hayır ve esenliğe işarettir.

Maddi çıkarını her şeyin üstünde tutan günahkâr bir kimse, rüyada başkalarının üzerine yükseldiğini ve onları geçtiğini görse, dünya işlerin¬de ilerleme kaydeder, fakat sonra zil¬lete düşer; yükselirken vücudunun da büyüdüğünü görse, vefat eder.

Rüyada derece ve kademe alarak yükseldiğini görmek, hayır ve esen¬liğe işarettir.

Rüyada gökyüzüne doğru dümdüz yükseldiğini görmek, zarara uğra¬maya; burada durduğunu görmek, zarardan kurtulmaya işarettir

Rüyada Yükselmek Rüyasında yükseldiğini gören, dindarsa rüya iyidir. Günahkarsa, hayır değildir. Böyle biri başka bir adam üzerine yükseldiğini görse, dünyada önce yükselir, sonra zillete düşer, hakarete uğrar. Yükselirken cüssesinin de büyüdüğünü görürse, vefat eder.

Rüyada bir kimse gökyüzüne yükseldiğini görse; Bir kimse kendisini gökyüzünün birinci katında görse, eceli yaklaşmış sayılır, ikinci katında görse, ilim ve hikmet sahibi olur. Üçüncü katında görse, dünyada izzet ve ikbali artar. Dördüncü katında görse, devlet büyüklerine yakin olur. Beşinci katında görse, korku ve kedere uğrar. Altıncı katında görse, mertebesi artar, mutlu olur. Yedinci katta görmek, kaderinin yükseleceğine ve hayatının mutlu ve zenginlik içinde geçeceğine delalet eder. Göğe yükselip de kapısını kapalı gören kimsenin muradı olmaz. Hayra erişmez.

Gökyüzüne yükselip de gökyüzüne bakmayıp yüzünü yere doğru eğdiğini görmek, işlerinin bozulmasına, mutluluktan uzaklaşacağına işarettir. Gökyüzüne yükseldiğini görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağına ve o yolculukta birçok fayda ve hayır göreceğine delildir. Başının gökyüzüne ulaşmış olduğunu görmek, işinde başarılı olacağına, rütbesinin artacağına, para varlığının ziyadeleşeceğine işarettir. Gökten bir ses duymak hayra alamettir. Kendisini gökyüzünde görüp, fakat hangi katında olduğunu bilmeyen ve yeniden yeryüzüne dönemeyen kimse, yakin zamanda ölür.

Kendisini gökyüzünde görüp de oraya ne zaman geldiğini ve nasıl geldiğini bilmeyen kimse cennete girer. Gökten yere düştüğünü görmek fenadır. Her suretle hayra yorulmaz. Bu kişi mutlaka bir zarara uğrar. Bu rüyayı gören memur veya isçi ise işinden olacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku