Rüyada Vesika Görmek

0

Rüyada vesika görmek çeşitli şekillerde tabir edilir:

Rüyada bir vesika(Belge) görmeniz; devlet dairessine işinizin düşeceğine, bu belge yazılı ise, devlet işlerinizin sizing lehinize sonuçlanacağına, eğer siyah bir belge gördüyseniz olumsuzlukla karşılacağınıza, bu işten zarar edeceğinize delalet eder.

Rüyada imzalı bir vesika görmeniz; kısa sure içinde sıkıntılarınızdan kurtulacak ve rahata ereceksiniz. Rüyada bir vesika imzalamanız; mal sahibi olacağınıza ve malınızdan hayırlı kazanç elde edeceğinize, hayır işlerine vakit ayıracağınıza delalet eder.

Rüyada bir vesikanın siyahtan beyaza dönüştüğünü görmek; yolunda gitmeyen bir takım işlerinizin düzene gireceğine, sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulacağınıza, rahat ve huzurlu günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada yeşil renkte bir vesika görmek; dilek ve arzularınızın gerçekleşeceğine, helal rızık ve kazanca, işlerinizin ve şansınızın açık olacağına, delalet eder.

Rüyada bir vesikayı kayıp ettiğinizi görmek; rüyada bir vesika bulup onu almak insanın elinin altında bulunanlardan kazanacağı nefis şeylere, tabiatına uygun beklentilere, mübarek bir çocuğa yahut beklenmeden meydana çıkacak mirasa delalet eder.

Rüyada her hangi bir vesika(belge) görmeniz, bir borç ihbarnamesi ile rahatınızın bozulacağına, fakat sonra yeniden feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada ölmüş bir kimseden arapça yazılı bir vesika almanız; bu kimsenin sizden dua ve hayır işleri beklediğine, sadaka vermeniz gerektiğine, sıkıntılarınızın son bulacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku