Rüyada Veznedar Görmek

0

Rüyada veznedar görmek veya veznedar olduğunuzu anlamak; maddi işlerinizi düzenlemekte sıkıntı yaşayacağınıza, kimsenin işlerine karışmamayı kendinize uygun bulacağınıza, fakat başkalarına ait sıkıntıları yine de umursamazlıkla karşılayamayacağınıza delalet eder.

Rüyada bir vezne yapıldığını görmek; toplum işlerinde başarıya ulaşmaya, çevrenizde takdir ile karşılanmaya, terfi alacağınıza, veznede çalışmak; sıkıntı ve üzüntülerinizin kısa sürede üstesinden geleceğinize ve ferah bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada bir vezneden para aldığınızı veya bir veznedar olduğunu görmeniz, para işlerinden hiç anlamadığınıza, hatta alişverişten bile hoşlanmadığınıza işarettir. Ayrıca kendi halinizde bir kimse olup etliye sütlüye karışmayan bir huya sahip olduğunuza da yorumlanır.

Rüyada bir veznedarın para saydığını görmek; çevrenizde sıkıntı içerisinde bulunan insanların bulunduğuna, para almak, vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. vezne yakınında para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Veznede para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Veznedarın elinde gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku