Rüyada Vezuv Görmek

0

Rüyada Vezüv yanardağını görmek, bu yakınlarda sizi biraz rahatsız edecek küçük bir tartışma ile karşılaşacağınıza, Vezüv’den lav fışkırdığını görmek, iş yerinizde veya aile içinde oldukça ağır bir kavgaya şahit olacağınıza delalet eder. Vezüv’ü sakin ve lavsız görmek sükun ve rahata ihtiyacınız olduğuna ve bir müddet dinlenmeye ihtiyacınız bulunduğuna delalet eder.

Rüyada Vezüv yanardağını görmek; taşıdığınız iş veya memuriyet hüviyetinizin size memnun etmediğine, daha büyük engelleri aşmanız gerektiğine, karşılaşacağınız haksız bir muamele karşısında sinirli haller göstereceğinize, haklı olduğunuzu ispata çalışacağınıza, bu günlerde enerjinizin çok yüksek bir seviyede olduğuna, her istediğinizi kolaylıkla elde edip, yapabileceğinize delalet eder.

Başka bir tabire göre de; Rüyada Vezüv yanardağının patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bu rüya orta yaşlı biri için, gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine işaret eder. Genç bir kadın için ise, çok seveceği iyi fakat iyi huylu olmayan birisiyle evleneceğine yorumlanır. Vezüv yanardağının gürültüyle faaliyete geçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmak demektir.

Rüyada lav püsküren Vezüv yanardağını görmek, büyük kavgaların ve ayrılığın işaretidir.

Rüyada Vezüv yanardağının parlak kırmızı bir alev halinde yandığını gören kimse büyük mevki ve para sahibi olur. Ama dumanlı bir yanardağ sıkıntıdır.

Rüyada Vezüv yanardağını görmek; şiddetli tartışmalara ve kariyer bozulmasına işarettir. Genç bir kadın bu rüyayı görürse, bu, onun yapmış olduğu bencil ve aç gözlü hareketlerinin sonucunda akılsız maceralara sürüklenecek demektir.

Rüyada Vezüv yanardağını görmek; yakın dost ve akrabalarınızla bir nedenden dolayı tartışacağınıza işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku