Rüyada Viski Görmek

0

Rüyada viski içilmesi, zenginliğe ve sağlık durumunun eğer bozuksa düzeleceğine işarettir.

Kişiye zarar verebilecek birini işaret eder. Dikkatli olunmalıdır.

Rüyada viski içmek, dünya işlerinde kuvvet ve kudrete; ahiret işlerinde ise tembellik ve Cenab-ı Hakka masiyete işarettir. Rüyada viski içmek; sağlığa ve zengin olmaya işarettir.

Rüyada viski içip sarhoş olduğunu görmek; Malda, evlatta ve evin hanımında bulunan şüpheli durumlara, viski içmek dayak yemeye, günah işlemeye, tövbesini bozmaya ve haram mala delalet eder.

Rüyada bir kadehe viski doldurduğunu görmek; şüphe çeken davranışlar ve sözler sarfedeceğinize, çevrenizde sevilmeyen bir kimse olacağınıza, rüyada sarhoş olup çevrenize zarar verdiğinizi görmeniz; sizin oldukça saygın bir kimse olacağınıza, toplumda sevileceğinize, itibarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada viski yapmak; iş hayatınızın oldukça yoğun bir dönemine gireceğinize, çalışmalarınızın artacağına, feraha ereceğinize, çabalarınızın sonuç vereceğine, sevineceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku