Rüyada Vişne Görmek

0

Mevsiminde olgunlaşmış vişne mal ve rızka, Mevsimi dışında yahut ekşi vişne üzüntüye ve hastalığa delalet eder. Rüyada tatlı vişne helal rızka; ekşi vişne ise haram mal ve nimete işarettir.

Rüyada mevsiminde, güzel vişne mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni işe atılacağınıza işarettir. Rüyada vişne yiyen kimse, bol para kazanacak demektir. Ekşi vişne de iyi kullanamayacağınız paradır. Vişne ağacı, insanın yaşamına güzellik girecek demektir.

Rüyada mevsiminde koyu renkli, güzel vişne yemek kişinin işinden bol kazanç sağlayacağına işaret eder. Vişne ekşi ise para işe yaramayacaktır. Vişne ağacı çok iyi bir kısmettir.

Rüyada vişne, tatlı ise helal mala, eksi ise haram mala yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mevsimsiz görülen vişne, hastalık, üzüntü ve kedere işarettir. Mevsiminde görülen vişne ise, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada mevsiminde koyu kırmızı renkli, güzel vişne almak zevk verecek yeni iştir. Vişne yiyen, bol gelir sahibi olacaktır. Vişne ağacı, insanın hayatına anlam katacak bir kısmettir.

Rüyada çiçek açmış vişne ağacı görmek; çiçeklerin nispetince artacak berekete, rızka, saadete, huzura, mutluluğa, çiçekler dökülüyorsa kısmetinizin azalacağına, üzüleceğinize delalet eder. Rüyada tatlı vişne yiyen kimse helal mala ve rızka kavuşur.

Rüyada bir vişne fidanı dikmek; rızkınızı helal yollardan kazanacağınıza, çok çaba harcamadan geçiminizi sağlayacağınıza, sıkıntı çekmeden bir hayat süreceğinize, berekete, mutluluğa delalet eder.

Rüyada vişne sattığınızı görmek; ticaret hayatına atılacağınıza, başarıya, mevki sahibi olmaya, rahat geçecek bir seneye işaret eder.

Olgun vişne satmak; üstün rütbedeki kimselerle işbirliği yapmaya, toplumda sevgi ve saygı görmeye, tatlı dilli kimselere delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku