Rüyada Yaban Keçisi Görmek

0

Rüyada yaban keçisine eriştiğini görmek, ahlaksız bir kadınla, gayri meşru bir ilişkiye; keçinin sağlıklı ve iri olması çok zengin ve servet sahibi bir kadına; keçi hasta ve zayıf ise fakir kadınlara işarettir.

Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir kadınla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacak demektir. Rüyada görülen keçinin sağlıklı ve irice olması çok para kazanacağına ve servet sahibi olacağına yorumlanır. Keçi hasta ve zayıf ise fakir olacağına yorumlanır.

Rüyada bir yaban keçisini görmeniz hayra yorumlanmaz. Dağ keçisi ahlaksız bir kadınla tabir edildiği için, böyle biri ile karşılaşmak, onun fitnesine kapılacağınıza ve halk nazarında kötü ve ahlaksız biri olarak tanınacağınıza delalet eder. Dağ keçisinin dişisi bir rivayete göre bolluk ve bereket ile de tabir olunur. Bir kadın bir dişi keçiyi rüyasında görürse, veya evine böyle bir yaban keçisinin girdiğini görse, o kadın kısmet bakımından bolluk ve berekete erişir. Bir başka rivayete göre de: Yabanî keçinin, semizleri zengin ve servet sahibi kadınlara, zayıfları da fakir kadınlara işarettir. Yaban keçinin her birisi, bolluk, hayır, rahatlık ve huzura işarettir. Rüyada bir yaban keçisi bulduğunu gören kimse, geçimi için çalışmaya, bolluğa ve hayra erer.

Ayrıca Bakınız; Dağ keçisi.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku