Rüyada Yaban Keçisinin Dişisi Görmek

0

Rüyada dişi yaban keçisine rastladığını gören kimse, bir cariyeye veya dini bozuk zina yapan bir kadına nail olur. Dişi yabani keçinin semizleri zengin ve servet sahibi kadınlara, zayıfları da fakir kadınlara delalet eder. Dişi keçinin her birisi, bolluk, hayır, rahatlık ve huzura delalet eder. Rüyada bir dişi keçi bulduğunu gören içinse, geçimi için çalışmaya, bolluğa ve hayra erer. Rüyada dişi keçiyi evine girdiğini gören bir kadın, bir sene yoksulluk çeker. Dişi keçi perişan bir kadın veya iş yapmaktan aciz kadın hizmetçidir çünkü, dişi keçinin, fakirlik gibi gizli olan şeyleri açıktır. Dişi keçi ortaya ve mutedil bir şeye de delalet eder.

Rüyada dişi bir yaban keçisi görmek; zengin ve servet sahibi kadınlara delalet eder. Bir kadının rüyasında yabani dişi bir keçi bulduğunu görmesi, geçimi konusunda çalışmaya, bolluğa ve hayıra delalet eder. Rüyasında dişi bir yaban keçisinin evine girdiğini görmesi sıkıntı ve şiddete işarettir. Rüyasında dişi yaban keçisini evinden çıkardığını gören kimse, sıkıntı ve dertlerinden kurtulur, ailesi ile huzura kavuşur, mutlu olur.

Rüyada dişi bir yaban keçisi görmek; zarar uğramaya, etinden yemek; bir vesile ile gelecek mala, bir yaban keçisi üzerine binmek; sıkıntılarınızdan çalışmalarınız sayesinde kolaylıkla kurtulacağınıza, selamete ereceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku