Rüyada Yaban Ördeği Görmek

0

Rüyada yaban ördeği görmek; güzel konuşmaya, dürüstlüğe, yumuşak ve hoş geçimliliğe, Bazen yaban ördeği güzel ama kendini beğenmiş zor geçimli bir kadına da delalet eder.

Rüyada yaban ördeği görmek veya satın almak, çok mutlu olacağınız bir davete katılacağınıza yorumlanır. Yaban ördeğinin pişirmek kimsenin çok para kazanacağına ve servet sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada yaban ördeği görmek, bilgisi az, müsrif bir kadın ile veya su kuşu olduğu için feyiz ve bereketle tabir olunur. Yaban ördeğinin tüyü mal ve ganimete delalet eder. Rüyasında bir yaban ördeği tutup evine götürdüğünü gören, yukarıda yazdığımız vasıfta bir kadınla evlenir. Elinde tuttuğu yaban ördeğinin kaçtığını veya kendisinin birine verdiğini görmek eşini boşayacağına ve aralarında ayrılığa delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yaban ördeği görmek, liyakatsiz ve müsrif bir kadına işarettir. Bazı tabirciler de, berekete işarettir demişlerdir.

Cafer-i Sadık hazretleri tabirine göre: Rüyada beyaz kaz ve ördek görmek, mal ve zengin bir zevceye, siyah kaz ve ördek ise; hizmetçiye delalet eder. Rüyada bir kaz veya ördek kesip etinden yediğini görmek; zevcesinden gelecek mal ve mülke delalet eder.

Bazı tabirciler de berekete, yaban ördeğinin tüyü mal ve ganimete delalet eder demişlerdir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku