Rüyada Yabancı Görmek

0

Rüyada yabancı görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada yabancı görmek; sıkıntı ve zahmete, yabancı milletleri yahut onlardan bir yahut birkaçını görmek arzu edilen şeye kavuşmaya yahut galip gelmeye, temiz çehreli ve kişiye güven veren yabancı sevinçli haber ve beklenmedik hayırlı rızıktır.

Rüyada yeni biri ile tanışmak, yeni bir iş olanağı yakalamak olarak yorumlanır. Rüyada bir yabancı görmek, çok yakında sevdiği biriyle karşılaşır demektir. Yabancıdan bir şey aldığını görmek iyiye yorulur. Yabancıya bir şey verdiğini görmek kötüye yorulur, zarar edeceğinize yorumlanır.

Başka ülkeden, yabancı bir kişi görmek, kaybettiğiniz değerli bir şeyi bulacağınıza, korku ve şiddete duçar olacağınıza, kendinizi yabancı bir diyarda görmeniz; garipliğe, pişmanlığa ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada evinizde yabancı bir insanı görmek, mizacı güzel insanlarla karşılaşıp yeni dostluklar kuracağınıza, yabancıdan yiyecek bir şey almak, rızkınızın artacağına, sevineceğinize, akrabalarınız tarafından ziyaret edileceğinize delalet eder.

Rüyada bir yabancı ile bilinen bir yere gitmeniz, çok yakında seyahat planları yapacağınıza, bu seyahatten menfaatle döneceğinize, kazancınız ve kısmetinizin açık olacağına delalet eder.

Rüyada bir yabancıdan bir kağıt veya mektup almak; sevdiğiniz biriyle ilgili güzel haber alacağınıza, gönül ilişkilerinizin yolunda gideceğine, bekar iseniz; bir kısmetinizin olduğuna delalet eder.

Rüyada yabancı bir kimse görmek, şimdiye kadar görülmeyen bir yere gitmeye veya yeni arkadaşlar edinmeye işarettir. Rüyada bir yabancı ile tanışmak, yeni bir iş imkanı olarak yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku