Rüyada Yabancı Memleket Görmek

0

Rüyada yabancı bir ülke veya kıta görmek, yücelik ve zenginliğe işarettir. Garip, yoksul bir memleket görmek, itibar kaybetmeye ve fakirliğe işarettir.

Rüyada yabancı bir memlekete gittiğini ve orada bir süre kaldıktan sonra geri döndüğünü gören kimsenin, işleri açılır, hasta ise şifa bulur.

Rüyada yabancı bir memlekete gidip orada kaybolduğunu görmek, uzun emeller peşinde koşarak kendini perişan etmeye işarettir.

Rüyada tanımadığı bir memlekete yerleştiğini, orada ev bark kurduğunu gören kimse, eğer hastaysa vefat eder, sağlıklı ise bulunduğu yerden başka bir yere göç eder.

Rüyada Asya ve Afrika memleketlerini görmek, dünya hayatına fazla önem vermemeye; asalet ve tevekküle, huzur ve güvene, zafer ve rızka işaret eder.

Rüyada Avrupa ve Amerika kıtasını görmek, zıt olan şeyleri bir araya getirmeye, savaş ve kargaşaya işarettir.

Bir kimse rüyada kendini Avrupa, Amerika veya gelişmiş başka bir memlekette şehirlerinin birinde görse, o kimsenin gönlü rahat, fakat kalp gözü kör, basireti bağlı olur.

Rüyada Avustralya vb. kıtaları görmek, hüzün ve hasrete veya garip haberlere işarettir.

Rüyada sahra ülkelerini görmek, iç karışıklığına, sefalet ve çaresizliğe işaret eder.

Rüyada yabancı bir memlekette olduğunu ve nereye gideceğini bilmeden şaşkın şaşkın dolaştığını gören kimse, girdiği bir işte ne yapacağını nasıl hareket edeceğini bilmeyen bir tüccara benzer.

Bu durumda bu rüyayı gören kimse işi hakkında bilenlere danışıp yol araması gereğini düşünmelidir. Eğer rüya sahibi bir kadın ise ahlaki durumu sarsılmak üzere olduğundan hareketlerini yeniden gözden geçirmeli ve kendisine çeki düzen vermelidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku