Rüyada Yaka Görmek

0

Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanın sarkık ve buruşuk olduğunu görmek işlerde zarara yorumlanır. Rüyada temiz ve düzgün yaka, her şeyin yolunda olduğuna işarettir.

Rüyada yaka görmek, mal ve nimetle tabir olunur. Yakasının dik ve muntazam durduğunu gören hayatını intizam içinde yürütür. Sarkık yaka düzensiz bir hayata yorumlanır.

Rüyada temiz ve düzgün yaka, her şeyin yolunda olduğuna, mal ve nimetle tabir olunur. Yakasının dik ve muntazam durduğunu gören hayatını intizam içinde yürütür, sarkık yaka düzensiz bir hayata yorumlanır.

Rüyada yaka diktiğinizi görmek iki şekilde yorumlanır; iğne ile bir yaka dikmek, isteklerinin olmasına; makine ile yaka dikmek, iş hayatının düzgün bir şekilde devam ettiğine. Yaka diken bir kimseyi görmek, işinizde size yardımcı olarak çalışan kimselerin size olan sadakatine, bir terziye giderek ona bir yaka diktirdiğinizi görmek, bir iş hususunda hükümete yaptığınız bir başvuruya müspet bir cevap alacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yaka dikmek, erkekler için rahata kavuşmaya, kadınlar için iki yüzlü bir arkadaşının olduğuna işarettir.

Rüyada bir yerde yaka bulmak; kısa zamanda elinize geçecek mala, paraya, rızık bolluğuna, yakanızda bir leke olduğunu görmeniz; biraz sıkıntılı bir dönem geçireceğinize, işlerinizde meydana gelebilecek sıkıntıya, yakadaki lekeyi çıkarmaya çalışmanız; refah ve mutluluk dolu günlerinizin yakında olduğuna delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku