Rüyada Yakalamak Görmek

0

Rüyada elma yakalamak; Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma yakalamak, her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında elma yakalamak, sevgilisi ile mutlu bir evlilik yapar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinden düşen bir elma yakalamak, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Yakaladığı elmayı yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elma yakalamak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar yakalamak önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Yakaladığınız elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.

Rüyada bir kuş yada kuşlar yakalamanız; gelecek bir misafire, misafirlere işarettir.

Rüyada görülen büyük kuşları yakalamanız; melik, reis, âlim, tüccar ve zengin kimselere delâlet eder.

Rüyada su kuşlarını yakaladığınızı görmeniz; iki cihetten riyasete ve iki sultan tarafından hususi vazifelere nail olmuş şerefli kimselere delâlet eder.

Rüyada balık ya da balıklar yakaladığınızı görmeniz; mal ve ganimete delâlet eder.

Rüyada küçük küçük balıkları yakaladığınızı görmeniz; üzüntü ve keder ile tâbir olunur.

Rüyada büyük balık yakaladığınızı görmek, salih kimselerin mescidi, âbidlerin meclisi olarak tâbir edilir.

Rüyada kelebek, yakaladığınızı görmeniz; görsel sanatlara düşkün olmaya, erkek ve kadınların rekabetine, düşmanlığı laftan öteye gitmeyen insana, kendini mahvedecek bir iş yapmaya, dostluk ve sevgiye, kısa ömürlü çocuğa ya da hayırsever kimseye, geçimi topraktan olan kimselerin kelebek görmesi sıkıntı ve işsizliğe, şerli kimselerin ve kötü kadınların kendi seviyesindeki kimselere meyletmelerine, bir ışık çevresinde, belli bir mesafede dönen kelebek, ilahi yahut beşeri aşka delalet eder.

Yakaladığınız kelebeği bıraktığınızı görmeniz;
uzaktaki dostlarınızdan ya da yakınlarınızdan güzel haberler alacaksınız demektir.

Rüyada hırsız yakaladığınızı görmeniz; hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz demektir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku