Rüyada Yaklaşmak Görmek

0

Rüyada bir arabanın size yaklaştığını görmeniz; rüya sahi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Yaklaşan arabaya bindiğinizi görmeniz; büyük bir mevkiye erişmeye, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüceliğe delalet eder. Yaklaşan arabadan indiğinizi görmeniz; bulunduğunuz mevkinin tehlikede olduğuna, işlerinize dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada yaklaşan araba vapuru görmek; hayırlı sevinçli ve bereketli bir sefere delalet eder.

Rüyada annenizin size yaklaştığını görmeniz; eğer anne sağ ise ziyaret edilmesi gerektiğine, ölmüşse ahirette evladından hayır ve dua beklediğine; memnun olacağınız birisiyle tanışacağınıza işaret eder. Rüyasında annesiyle beraber yürüdüğünü gören kimse kederden kurtulur, fakir ise genişliğe kavuşur, zengin ise sıkıntıya girer ve kazancından ortaya engeller çıkmasına delalet eder.

Rüyada babanızın size yaklaştığını görmeniz; Rüyada baba görmek, muradının incisini elde etmeye delâlet eder. Anne, baba, dede ve akraba görmek, hayır ile tâbir olunur.

Bazı kere de baba yaklaştığını görmek, umulmayan yerden gelecek rızka, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura delâlet eder. Hasta birinin rüyada babasının
yaklaştığını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.

Rüyada köpek yaklaştığını görmeniz; köpek rüyası, günah işlemekten çekinmeyen, zevk ve sefaya düşkün, ahlakı kötü bir adama delâlet eder. Eğer rüyada yaklaşan köpeğin havladığı görülse, o adi kimsenin haddi aşarak fenalığını daha da artırmasına işarettir.

Rüyada kedi yaklaştığını görmeniz; rüyada yaklaşan kedi görmek gönül kırıklığına, içten pazarlıklı insanlara, hüzün ve endişeye işaret eder.

Rüyada bir yaklaşan kedinin saldırdığını ve yaraladığını görmek bir hastalığa yakalanacağınıza işaret eder.

Rüyada sevdiğiniz bir insanla temas kurup ona yaklaşmak istemeniz, bir işiniz hususunda bir ticarethane, bir banka veya ailevi bir işiniz için bir resmi daire ile ilişkisi bulunduğunu gösterir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku