Rüyada Yakmak Görmek

0

Rüyada ev yaktığını görmek; rüyada bir evin tavanı, damı veya duvarının yıkıldığını veya yandığını görmek evinde bir musibet olacağına işarettir.

Rüyada kağıt yakmak; malınızın azalacağına, üzüntü duyacağınıza delalet eder. Rüyada değerli kağıtlar yakmak; Eğer biriyle mahkemelikseniz, bu rüya mahkemeyi kaybedeceğinizin işaretidir. Ailenizde birtakım kavgalı günler yaşayacaksınız.

Rüyada ekin yaktığınızı görmeniz; ekinin yandığını ve mahvolduğunu görmek, açlık ve kıtlık ile tâbir olunur.

Rüyada elinizi yaktığınızı görmeniz; Elinden ateş çıktığını gören şahıs, öğrenci ise ilimde sultan olur ve düzgün konuşur. Tüccar ise ticaretinde kuvvetli olur.

Rüyada benzin yakmanız; iyi ve sevindirici sözler işiteceğinize işarettir.

Rüyada sigara yakmak; bir erkek için, karşılaşılacak birçok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara yakması varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder.

Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır.

Rüyada bir şey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat eşya yanmaz da rengi kararırsa bu derde yorumlanır. Rüyada alev çıkarak bir şey yakmak bolluktur. Ama sadece duman çıkarsa o zaman

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku