Rüyada Yama / Yamamak Görmek

0

Rüyada elbisesine yama yaptığını gören kimse; bir işinizden dolayı zahmetinizi yeneceğinize, işlerinizde başarılı olacağınıza, kazançlı çıkacağınıza delalet eder. Rüyada bir çorabınıza yama yapmanız; kadın çorabı yamalamanız, izzetli ve vakar bir kadın olduğunuza, erkek çorabı yamalamanız; fazilet ve genişliğe, takva sahibi olmaya, kudrete delalet eder.

Rüyada eski çorap yamalamanız; malının zekatını vermek için ikazdır. Siyah çorap yamalamanız; güzel kadına, kırmızı çorap yamalamanız; iyi huylu kadına, beyaz çorap yamalamanız; güzel bir kadınla evlenmeye, yeşil çorap yamalamanız; iffetli kadına delalettir.

Rüyada yama yaptığınız çorabı kaybetmek veya birine vermek; iyi yorumlanmayıp çorabın bir tekini giyip diğer tekini giymeden dolaştığınızı görmek; planladığınız yolculuğa çıkamayacağınıza işaret eder.

Rüyada elbise veya eteğinize yama yaptığınızı görmeniz; karşı cinsten bir kişinin size duyduğu ilgiyi kaybedeceğinize, üzüleceğinize, can sıkıcı bir takım sohbetler yapacağınıza delalet eder.
Rüyada yama yapan bir kimse görmeniz; yağcılık yapmaya, gönül almaya, fakirliğin devam edeceğine, sıkıntı içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada yaptığınız yamayı sökmeniz; sıkıntılı yaşantınızın ardından gelecek ferahlığa, mutluluğa, geniş rızka, dünya işlerinizin yoluna gireceğine delalet eder.

Elbisesine yama yapmak yahut yama yapan kimseyi görmek yoksulluğa yahut dervişane yaşamaya; Yama bir ayıbı örtmeye, gönül almaya yahut yağcılığa delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku