Rüyada Yarasa Görmek

0

Rüyada bir kimsenin yarasa kuşu görmesi; sünnet-i seniyyeyi icra etmeye, delilleri açıklamaya delalet eder. Rüyada yarasa kuşu görmek; ibadet ehli biri ile de tabir edilir. Bazı kere de rüyada yarasa kuşu görmek; tembellik, uyuşukluk, işsizlik ve korkunun gitmesine de delalet eder.

Hamile bir kadının rüyada yarasa kuşu görmesi; hayır ve iyiliğe alamettir. Rüyada yarasa kuşunu bir yere girmiş görmek; o yerin harap olacağına delalet eder. Yarasa kuşu, ne yapacağını şaşırmış zalim bir kişiye de delalet eder.

Yarasa kuşu görmek zina mahsulü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin elden gitmesine; Salih bir kimsenin yarasa görmesi bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için sünneti yaşamaya ve yaşatmaya, gerçeği bildiren delileri açıklama ya delalet eder.

Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur. Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder. Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir. Yarasa görmek, sapıklığa, körlüğe işarettir. Yarasa kötü işlerin gizlice işlenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasına da yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de; rüyada yarasa görmek, hırsızlık gibi kötü bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, bazı kere de Sünnet-i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya işarettir. Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, işsizlik tembellik ve korkunun gitmesine işarettir. Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi değildir. Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku