Rüyada Yaramazlık Görmek

0

Rüyada çocuk veya çocukların yaramazlık yaptığını görmeniz; dünyanın süsü ve neşesine, fitne ve sıkıntılarına, bir kadının çocuğu yoksa anne olmaya, anne ve babanın kendi çocuğunun yaramazlık yaptığını görmesi; şefkat ve merhamete, başkasının çocuğunun yaramazlık yaptığını görmesi; yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocuklarla ilgilenmeye; kucakta taşınacak kadar küçük çocuğun yaramazlık yaptığını görmek üzüntü ve kedere, buluğ çağına yaklaşmış çocuğun yaramazlık yaptığını görmek müjdeye, çocuk bazen kusura, günaha ve suç işlemeye, okula giden bir çocuğun yaramazlık yaptığını görmek; tövbe etmeye, küçük bir çocuk olduğunu ve yaramazlık yaptığını görmek; anne tarafından mirasa kavuşmaya, rızka ve zenginliğe delalet eder.

Rüyada yetişkin bir genç kızın yaramazlık yaptığını görmesi; pek yakında yakışıklı, mevki sahibi bir kısmetinin çıkacağına, sevileceğine, mutlu olacağına, sevineceğine delalet eder. Rüyada genç bir erkeğin rüyada yaramazlık yaptığını görmesi; annesi veya yakınları tarafından kendisine tavsiye edilecek hayırlı bir kısmete, güzel ve mutlu bir yuvaya delalet eder.

Rüyada yaramazlık yaptığınızı görmeniz; eşinizle aşk tazeleyeceğinize, mutluluğunuzun artacağına, aile huzurunuzun daim olacağına, varsa tatsızlıklarınızın sona ereceğine, sevginizin perçinleneceğine, muhabbetinizin artacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku