Rüyada Yemek Pişirmek Görmek

0

Rüyasında bir şeyi istenildiği gibi pişirdiğini görenin muradı olur. Pişirdiği şeyin kaynadığını fakat pişmediğini görmek, ne kadar çalışırsa çalışsın muradının olmayacağına delalet eder. Kendi zahmet çekmeden yemeğin piştiğini gören, rahat bir rızka kavuşur. Yenmesi helal olan her şeyi pişirmek hayır ve menfaate; yenmesi haram olan şeyleri pişirmek de zarara delalet eder. Rüyada yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada yemek pişirmek; güzel bir görev üstleneceğiniz anlamına gelir. Eğer bir fırın kullanıyorsanız, yakın bir arkadaşınızla kavga edip, yollarınızı ayıracağınıza işaret eder.

Rüyada bir hasta için perhiz yemeği pişirmek hastanın iyi olmasına, rüya sahibinin de sağlığının devam edeceğine delalet eder.

Rüyada yemek pişirdiğini gören muradına kavuşur. Bu rüya hayır ve bol rızkla da yorumlanır. Rüyada çiğ bir şeyi pişirdiğini gören kimse, bir işe teşebbüs eder.
Yiyeceğin iyice pişmesi bol rızıktır. Eğer pişirilen yemek, koyun eti olursa, şeref ve iyilikle güzel bir hayat sürmeye, sığır eti, faydalı bir işçilikten güzel bir hayat sürmeye işaret eder. Kuş eti, valiliğe veya ticarete ya da hatırlı ve zengin bir kavimle helal mal kazanmaya işaret eder.

Pişirmek maksadına kavuşmaya, pişirmeye çalışmak bir işi canlandırmaya, Çiğ bir şeyi pişirmeye çalışmak bir işe teşebbüs etmeye, pişirmesi gerçekleştirirse maksadına ermeye ve rızka, keşkek ve bulamaç dışındaki yemekleri pişirmek rızka; keşkek ve bulamaç pişirmek üzüntü ve kedere delalet eder. Yuvadaki huzur ve mutluluğu simgeler.Rüyada ateşte yemek pişirdiğini görmek, murada yorumlanır. Kor halindeki ateşte pişinceye kadar bir yemeği kaynattığını görmek, isteklerinin hemen yerine geleceğine ve halkın dilinde dolaşarak ün yapacağına delalet eder. Eğer kaynatılmasına rağmen yemek pişmezse, o muradın olmayacağına işarettir. Bir şeyi pişirmek istediği halde pişmediğini görmek, teşebbüs edilen bir işin olmayacağına delildir. Bir muradın olması için, pişirilmek istenen şeyin iyice pişmesi gereklidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku