Rüyada Yemek Dolabı Görmek

0

Rüyada yemek dolabı görmek nimetin şükrünü eda etmeye, rızkınızı helal yollardan kazanıp, biriktireceğinize, üzüntü ve sıkıntı görmeyeceğinize berekete, rüyada yemek dolabınızın kapağını açtığınızı görmeniz; geçiminizin temininde yeni rızık kapılarının açılacağına, yeni işler edineceğinize, iş bulacağınıza, bereketinizin artacağına, bundan sonraki hayatınızda sıkıntı görmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada boş yemek dolabı görmek iyi değildir. Bir rivayete göre; geçiminde zorluğa delalet eder. Eğer dolapta yiyecek ve içecekten bir şey varsa yolculuğa, hayır ve menfaate işarettir.

Rüyada yemek dolabı görmek; hiç bilinmeyen, denenmemiş iştir. Dolabın kapağını açmak, yeni bir iş teklifidir. Rüyada içi yiyecek dolu bir dolap görmek, rüya sahibinin işlerinin iyiye gitmesine işarettir. Rüyada içi bos bir dolap görmek ise, yoksulluğa, rüya sahibinin muhtaç duruma düşmesine işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku