Rüyada Yemekhane Görmek

0

Rüyada bir yemekhanede çalıştığınızı görmeniz; muradınıza ereceğinize, rızkınızı helal yollardan kazanacağınıza, yoksul ve yardıma muhtaç kimselere yardım elinizi uzatacağınıza, çevrenizde çok sevilip, sayılan bir kimse olacağınıza, hayır işleyeceğinize delalet eder.

Rüyada yemekhanede iftar yemeği yemek; Rüyada bir Ramazan akşamı bir dostunuzun yemekhanede iftar yemeği yediğinizi, iftar ettiğinizi görmek, giriştiğiniz işlerde artık çalışmalarınızın meyvelerini toplamaya başlayacağınızı gösterir, iftarda ne kadar ve kaç çeşit iftarlık yiyecek varsa, kazancınız da o nispette çok olur.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada iftar ettiğini görmek, Cennete Cenabı Hakk’ı müşahede etmeye delalet eder.

Bazı tabirciler de sıkıntılardan kurtarıp ferah içerisinde bulunmaya işarettir, demişlerdir.
Rüyada bir yemekhanede yemek yediğini görmeniz, bütün akraba ve ailenizi içine alan bir mirasa konacağınıza; fakat bu mirasın taksiminde akrabalarınızla aranızda oldukça büyük anlaşmazlıklar çıkması yüzünden aranızın açılacağına, bunun da sizin için büyük bir üzüntü kaynağı olacağına yorumlanır.

Rüyada bir yemekhanede düğün görmeniz; bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, yemekhanede düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder. Mutluluğun geleceğini haber verir.

Rüyada yemekhane gören kimse zengin bir kimse tarafından size yapılacak hayra delalet eder. Bazen bu rüya, fakir için bir zenginliğe de işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku