Rüyada Yıkıntı Görmek

0

Rüyada yıkıntı görmek kederle yorumlanır. Rüyada evinizin önünde bir yıkıntı görmek, ev halkının bir musibete uğrayacağına, yıkıntının oradan kaldırıldığını görmek, bu musibetten kurtulacağınıza, boş bir yere yıkıntı, döküntü yığdığınızı görmek, sonu gelmeyecek bir işle meşgul olduğunuza işarettir.

Rüyada yıkıntı görmek rüya sahibinin bencil ve cimri olduğuna, kimseye bir iyiliği ve faydası dokunmadığına bundan dolayı da vicdan azabı çektiğine işaret eder. Rüyada herhangi bir çeşit yıkıntı görmek, pek iyiye yorulmaz. O rüyayı gören kişinin gireceği ve para yatıracağı işlere dikkat etmesi gerekir demektir.

Harabe, enkaz, yıkıntı rüyaları, yolunda giden işlerin bozulacağına, evle ilgili sorun yaşanacağına işaret eder. Rüyada yıkıntı görmek kedere, sıkıntıya, üzüleceğinize, bir süre sıkıntı içerisinde kıvranacağınıza delalet eder.

Rüyada yıkıntıyı ortadan kaldırmaya çalıştığınızı görmeniz; size sıkıntı veren işlerinizden zorlukla kurtulacağınıza, çalışmalarınız sayesinde bu tür zorlukların üstesinden geleceğinize, sonunda refaha erip rahat edeceğinize, mutlu günler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku