Rüyada Yılbaşı Görmek

0

Yılbaşı ile ilgili rüyalar evlenmeye ve aşka yorumlanır. Ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Bu rüya, mutlu bir evlilik yapacağınız anlamına da gelir.

Rüyada bir yılbaşı gecesini kutlarken görmeniz, yeni yatırımlar yaptığınıza ve bu suretle çok para kazanmak ihtimali içinde bulunduğunuza, yenilikler düşünerek, işinizi buna göre tanzim edeceğinize işarettir. Beklemediğiniz bir yerden elinize para geçecek. Mutlu bir evlilik habercisidir.

Rüyada kendinizi yeni yıl gecesinde görmeniz; canınızı sıkan, zor durumda olduğunuz koşullardan kurtulacağınıza, yeni iş olanakları ile karşılaşacağınıza, şansınızın açık olacağına, bekar iseniz yeni bir kısmetinizin yakında olduğuna, evli iseniz; ilişkilerinizin oldukça güzel olduğuna delalet eder.

Rüyada bir yılbaşı partisinde bulunduğunuzu görmeniz; sevinç ve sürür ile tâbir edilir.

Kendisini bir yılbaşı partisinde eğlencede görmek, güzel ve sevinçli bir habere delâlet eder.

Rüyada yılbaşı gecesi oyunlar oynadığınızı görmeniz; eğlence dünya hayatının aldatıcılığına ve geçiciliğine, sonu üzüntüyle bitecek gayretlere, kalp körlüğüne ve basiretsizliğe, dinlenmek amacıyla, meşru bir şekilde eğlenmek beden ve ruh sağlığına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku