Rüyada Yıldız Çiçeği Görmek

0

Rüyada beyaz yıldız çiçeği görmek; mutluluk, huzur, sevinç ve gönül açıcı, size şans getirecek haberlere, rüyada yıldız çiçeğinden yapılmış bir taç görmek ve başına giymek; hayırlı bir evlilik yapacağınıza delalet eder. Rüyada görülen beyaz yıldız çiçeği ahlak güzelliğine, sevince ve huzura delalet eder. Rüyada beyaz yıldız çiçekleri sulamanız; iyilik yapacağınız kimselere, hatırı sayılır kimselerden yardım göreceğinize, bolluk, refah ve berekete erişeceğinize delalet eder.

Rüyada kırmızı yıldız çiçeği görmek; Aşk hayatınızın hareketleneceğine, bekar iseniz; yeni arkadaşlar edineceğinize, ilişkilerinizde sıcak ve heyecan verici, ihtiraslı günlere, hareketli günlerinizin yakın olduğuna, Parlak kırmızı yıldız çiçeği görmek; canlı bir yaşam süreceğinize, sıkıntı ve endişelerden uzaklaşıp mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada sarı yıldız çiçeği görmek; çevreniz ve arkadaşlarınızla sıcak ilişkiler kuracağınıza, hayatınıza gelecek canlılığa, üzüntülerden kurtulmaya, duygu zenginliğinizin artacağına, bolluk içinde ve sıkıntısız bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada siyah renkli yıldız çiçeği veya çiçekleri görmeniz; yakın çevrenizle ilişki içerisinde olduğunuz kimselere karşı ezici tutum ve davranışlarınız sebebiyle tepki alacağınıza, üzüleceğinize, canınızın sıkılacağına, bu günlerde hırslı mizacınız yüzünden, çevrenizle uyumsuzluk göstereceğinize delalet eder.

Taze ve parlak görünümlü yıldız çiçekleri, iyi şansın ve mutluluğun simgesidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku