Rüyada Yıldızları Gütmek Görmek

0

Rüyada yıldızları güttüğünü görmek; memuriyet ve ululuk ile tabir olunur. Rüyada yıldız gütmek; öğretmene, halkın büyüğüne, yargıca işaret eder. Rüyada yıldızları gütmek; sorumluluğa, ev halkının akibetinden dolayı hesap vermeye delalet eder.

Rüyada yıldızları gütmek; büyük ışıklı ve parlak bir yıldızı güden kimse, hayır, ihsan, nimet ve bilgiye erişir. Bir kimse rüyada büyük bir yıldızın yerinden düştüğünü görse, o şehirde ileri gelenlerden birisi ölür. Rüyada yıldızları güden kimse küçük yıldızları eliyle aldığını görse kimse, şöhrete ve halk arasında şeref ve azizliğe erişir.

Rüyada güttüğü yıldızları evine topladığını gören kimse; insanların şereflilerinden birisine işarettir. Rüyada evinde kendi yanında birtakım parlak yıldızların toplanmış olduğunu gören kimsenin, yanında halktan ileri gelen ve şerefli insanlar toplanırlar.

Rüyada güttüğü yıldızların dağıldığını görmek; etrafınızdaki hatırı sayılır kimselerle aranızda çıkacak anlaşmazlığa, üzüntü ve kedere, işinizi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığınıza, bulunduğunuz mevkide işlerinize dikkat etmeniz konusunda uyarıcı bir rüyadır.

Bir kimse rüyada yıldızları güttüğünü görse, halk üzerine vali olur. Yünlü koyun güttüğünü gören kimse Arap halkı üzerine vali olur.

Rüyada kendi evinde nice nice yıldızların bulunduğunu görmek, yıldız mesabesinde kıymetli evlatların vücuda geleceğine delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku