Rüyada Yol Azığı Görmek

0

Rüyada yol azığını görmek, karada ve denizde yolculuğa ve yolculuk arzusunda bulunan kimsenin hayır ve ser olan şeylere acele etmesine işarettir. Bazen bu rüya bir şeyi sürmeye, yürütmeye, bir yerden diğer bir yere göçmeye ve bir şeyi yüklenmeye işarettir.

Rüyada yol azığı hazırladığını görmek, karada ve denizde yolculuk etmeye, bir yerden diğer bir yere göçmeye delâlet eder. Bir insanın rüyada yolculuk için yolluk tedarik etmesi, takvaya, bazı kere de fakir için zenginliğe, borcu olan içinde borcunu ödemeye işarettir.

Rüyada yol azığı görmek, kısmete yorumlanır. Rüyada azık torbasından bir şeyler çıkarmak veya torbaya bazı yiyecekler koymak, bir yerden bir kısmet alacağına işarettir. Azığının azaldığını veya bittiğini görmek, kısmetinin darlığına delalet eder. Azığının bol olduğunu görmek bu rüyanın aksi ile yorumlanır. Bazılarına göre; rüyasında bir kimsenin yolculuğa çıkma hazırlıkları yaptığını ve bu arada kendisine yol azığı hazırladığını görmesi, büyük bir tehlike içinde olduğuna ve çok dikkatli davranması gerektiğine işarettir.

Seyid Süleyman rüya tabirine göre yol azığı;
Rüyada yol azığını görmek, karada ve denizde yolculuğa ve yolculuk arzusunda bulunan kimsenin hayır ve şer olan şeylere acele etmesine delalet eder. Bazen bu rüya bir şeyi sürmeye, yürütmeye, bir yerden diğer bir yere göçmeye ve bir şeyi yüklenmeye delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku