Rüyada Yolluk Görmek

0

Yol için yol azığı (yolluk) hazırlamak takvaya, zenginliğe, borçlunun borcunu ödemesine delalet eder. Rüyada yolculuk için yolluk takvaya, bazen fakir için zenginliğe, borçlu için borcunu ödemeye işarettir.

Rüyada yol azığı görmek, kısmete yorumlanır. Rüyada azık torbasından bir şeyler çıkarmak veya torbaya bazı yiyecekler koymak, bir yerden bir kısmet alacağına işarettir. Azığının azaldığını veya bittiğini görmek, kısmetinin darlığına delalet eder. Azığının bol olduğunu görmek bu rüyanın aksi ile yorumlanır. Bazılarına göre; rüyasında bir kimsenin yolculuğa çıkma hazırlıkları yaptığını ve bu arada kendisine yol azığı hazırladığını görmesi, büyük bir tehlike içinde olduğuna ve çok dikkatli davranması gerektiğine işarettir.

Rüyada yola çıkmak için yolluk(Azık) hazırlamak, karada ve denizde yolculuk etmeye, bir yerden bir yere göç etmeye delalet eder. Rüyada azık heybesini, çantasını doldurmak; rızkınızın artacağına, helal kazanca, ummadığınız bir kimseden yardım alacağınıza delalet eder. Rüyada azık heybesinin yırtıldığını veya delindiğini görmek; ticaretle uğraşıyor iseniz, zarar uğrayacağınıza, sıkıntıya düşeceğinize, üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada yolluk için masraf ettiğinizi görmeniz; fuzuli para harcamalarınızla bütçenizin bütçenizin oldukça sarsılmış olduğunu görüp, bir müddet hesaplı bir tutum içerisine girip, harcamalarınızı gözden geçireceğinize, maddi ve manevi yorgunluklar nedeni ile bir ara iş hayatından çekilip istirahati tercih edeceğinize, kısa bir yolculuk yapılacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku