Rüyada Yolcu Görmek

0

Rüyada bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Rüyada yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.

Rüyada yolcu görmek; uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınıza kavuşacağınıza, sevineceğinize, yolcudan hediyeler aldığınızı görmeniz; dargınların barışmasına, gönül ferahlığına, sevgi ve dostluğa, müjdeli bil haber almaya, bekarlar için evliliğe, evliler için ise hayırlı evlada yorumlanır.

Rüyada bir otobüs yolcusu görmeniz; uzak bir yolculuğa çıkacağınıza, içi yolcu dolu bir otobüse yolcu bindiğini görmeniz; çok kalabalık ve gürültülü bir toplantıya katılacağınıza, yolcunun otobüsten indiğini görmek; devlet dairelerinde olan bir işinizin olmayacağına delalet eder.

Çağdaş Ulema: Yolcu görmek; yolculuğu çıkacağınıza veya yurtdışından bir misafiriniz geleceğine…
Sevinçli bir yolcuyla karşılaşmak; dinlence ve eğlenceye…
Fakir bir yolcuyla karşılaşmak; ümitsizliğe işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku