Rüyada Yol Makinesi Görmek

0

Greyder, buldozer gibi araçla bir yere yol açıldığını görmek zor ve çetin işlerin gerçekleşmesine, arzu edilen sonuca ulaşmak için gerekli yardımı sağlayacak insana delalet eder. Bu tür makine ile bir yolun bozulması ve ekili araziye zarar verilmesi, yollunda giden işleri karıştıran fesatçıya ve kıskanç kimseye yahut zalim yöneticiye delalet eder.

Rüyada yol makinesi görmek; zor işlerinizin altından kolaylıkla kalkacağınıza, kadyi yüce bir kimseden yardım alacağınıza, selamete ereceğinize, yol makinesi ile çalışmak; meşakkat gerektiren işlerde bulunacağınıza, çalışmalarınızın sonucunda başarılı olacağınıza, amirleriniz tarafından takdir edileceğinize delalet eder.

Rüyada yol makinesi tamir etmek; maddi ve manevi dağınıklığın gitmesine, borcu ödemeye; Tamirci görmek, hayırsever ve iyilik ehli bir kimseye delalet eder. Rüyada her hangi bir iş makinesini onardığınızı görmeniz, borcumuz varsa ödeyeceğinize veya hastanız varsa veya hasta iseniz iyileşeceğinize, gurbette kimseniz varsa geleceğine delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Tesviye Makinası.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku