Rüyada Yolculuktan Dönmek Görmek

0

Rüyada yolculuktan dönmek, rüya sahibinin üzerine vacip olan şeyi ödemesine işarettir. Bazen de bu rüya, üzüntüden, yaramaz şeylerden halas olup nimete nail olmaya, bazen de, rüya sahibinin günahtan tövbe etmesine işarettir.

Rüyada kendini Mekke yolundan döndüğünü görmek rüya sahibi hasta ise, hastalığının tez vakitte şifa bulacağına, yaya olarak Mekke’den dönmekte olduğunu görmek; dininin ve ibadetinin zayıflayacağına ve rızkının zorla sağlandığına; Mekke’den deve ile döndüğünü görmek, isteğinize zorluklarla kavuşacağına; birçok kişileri hacdan döndüğünü görmek; insanları aydınlattığını ve onlara haccın fazileti hakkında bazı sözler söylediğini görmek, halka hayır ve iyiliği dokunacağına işarettir.

Rüyada tren yolculuğundan döndüğünüzü görmek; karlı bir yolculuktan döneceğinize, yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku