Rüyada Yolcunun Dönmesi Görmek

0

Rüyada yolculukta bir kimsenin dönmesi, şiddetten sonra ferahlığa, hastalığından kurtulup iyileşmeye ve insanın önceki haline dönmesine işarettir. Eğer onun gelmesinden ötürü üzüntü, keder ve sıkıntıya düşse, bu durumda bir şey istemeye veya korktuğu bir şeye düşmeye işarettir.

Rüyada yolculuktan döndüğünü gören kimsenin, muradı yerine gelir, bazen de bu rüya günahlardan tövbe etmekle tabir olunur.

Rüyada bir kafilenin, kervanın yolculuktan döndüğünü görmek; yolunda gitmeyen, uzun zamandır halledemediğiniz, sürüncemede kalan işlerinizi en kısa zamanda bitireceğinize, refaha ereceğinize, iyi günler geçireceğinize, ticarette kazanca delalet eder.

Rüyada akraba, aile fertlerinden bir kimsenin yolculuktan döndüğünü görmek; anneniz ise; hayır ve berekete ereceğinize, annenizi ziyaret etmeniz gerektiğine, babanız ise; muradınızın hızla gerçekleşeceğine, hayırlara ereceğinize, umulmadık bir yerden gelecek rızka, kardeşiniz ise; müjdeli haber alacağınıza, aile içindeki bağlılığınıza, beklediğiniz yardımı göreceğinize, halanız ise; elinize geçecek paraya ve nimete, sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku