Rüyada Yüzleşmek Görmek

0

Rüyada bir meseleden dolayı bir kimse ile bir yerde veya bir mahkemede yüzleşmek, yapacağınız her işi gerek eviniz halkına ve gerek iş arkadaşlarınıza karşı hiç bir noktasını gizlemeyerek açıkça yapacağınıza; bu maksatla da daima açık fikirli ve doğru hareket eden insanlarla dostluk kuracağınıza, bu ahlakınızın sizi iş muhitinde daha da yücelteceğine işarettir.

Rüyada bir olay nedeniyle aile yakınları ile yüzleşmek; gizli olayları ortaya dökmeye, sır saklamamaya, haklı duruma çıkacağınıza, iş ve mevki sahibi olacağınıza, hayatınıza anlam katacak duygu ve düşünceler içerisinde olacağınıza, sağduyulu olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir kimsenin kendisi ile yüzleşmesi; hayatını düzene koymaya, hatalarından ders çıkarıp yeni bir düzen kurmaya, üzüntü ve sıkıntılarınızdan kurtulmaya, merhamet sahibi olmaya, kendinizle barışık yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku