Rüyada Yüzmek Görmek

0

Rüyada denizde yüzmek, ehli için ilimde arzu ettiği sonuca ulaşmaya, manen ilerlemek isteyen biri ise bunu başarmaya, memuriyete, yüzmek bazen hapse girmeye, yüzerek kıyıya çıkmak bir arzusundan vazgeçmeye yahut sıkıntıdan kurtulmaya, nehir yahut denizde yüzmek din ve itikat güzelliğine yahut tevekkülle tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyasında yüzdüğünü gören kişi çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli suda yüzdüğünü gören kimse kötü yollardan para kazanacak anlamındadır. Dipten yüzmek işleri herkesten gizleyerek yürüttüğünüzü işaret eder. Masmavi, berrak bir denizde yüzmek huzur, başarı, rahat olarak yorumlanır.

Rüyada denizde, gölde, nehirde yahut havuzda yüzdüğünüzü görmek, bir çok günah işlediğinizden dolayı ruhunuzun azap çektiğine ve bu günahlardan arınmak için mutlaka ibadetlerinizi sıklaştırarak Cenab-ı Hakk’tan(C.C) af ve mağfiret etmesini talep etmenizin gerektiğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada denizde yüzdüğünü gören kimse alim ise ilimde arzu ettiği şeye ve isteğine kavuşur. Denizde yüzüp sonra sahile çıksa, eğer ilim talep ediyorsa onu terk eder. Rüyada deniz ve nehirde yüzmek rüya sahibinin dininin güzelliğine ve itikadının sağlamlığına işarettir. Karada yüzdüğünü gören kimse hapis olunur. Yüzmede hissettiği çetinlik ve kolaylık nispetince ve sahile yakınlığı miktarınca hapiste durur. Denizin derin yerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görse, büyük bir iş veya büyük bir memuriyete girer. Suda yüzdüğü halde korktuğunu gören kimse korku, hapislik veya bir hastalığa düşer.

Kendisini kurtaramayacak zannettiğini görse, üzüntü ve keder içinde ölür. Yüzmesinde cesaret gösterse mezkur işten selamette olur. Rüyada kurumuş görülen her deniz ve göl ona nispet olunan kimsenin devletinin gitmesine işarettir. Suyunun yine oraya dönmüş görülmesi, ona nispet edilen kimsenin devletinin yeniden dönmesine işarettir. Bir kimse suda yüzdüğünü görse, bir düşmanlıkta bulunur ve düşmanına galip gelir. Yüzmek için denize girdiğini hatta deniz içinde görünmediğini görse, o kimsenin helak olmasına işarettir. Kendisini suyun örttüğünü ve orada öldüğünü yahut suda boğulduğunu gören kimse şehit olarak ölür. Bazı tabirciler de hata ve kusuru çok olduğu halde vefat eder dediler.

Rüyada deniz veya nehirde yüzdüğünü görmek, inanç sağlamlığına, dinini güzelce yaşamaya, başarı ve mutluluğa işarettir.

Suda yüzdüğünü gören kimse, birine husumet duyar ve düşmanına galip gelir.

Rüyada denizde yüzdüğünü gören kimse, âlim ise ilimde arzu ettiği derecelere yükselir; eğitim görüyorsa bunu başarıyla tamamlar ve arzu et¬tiği şeye kavuşur; bir iş yapmak isti¬yorsa bunda başarılı olur.

Rüyada denizde yüzüp sonra sahile çıktığını görmek, eğitimini yanda bırakmaya, ilim öğrenmekten veya bir işi yapmaktan vazgeçmeye işarettir.

Rüyada denizin derin yerine girdiğini ve orada güzel ve rahat bir şekilde yüzdüğünü görmek, önemli bir işin başına geçmeye veya büyük bir memuriyete işarettir.

Rüyada yüzmek için denize girdiğini ve deniz içinde görünmediğini görmek, helak olmaya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku