Rüyada Zarıyat Suresi Görmek

0

Zariyat suresini rüyasında okuyan veya okuyanı dinleyen kimse, Allah (C.C) tarafından iyi yola doğru yönlendirilir. Güç işlerini kolaylaştırır. Bu kişi bekarsa evlenir. Ziraatçi ise, ürünü bol ve bereketli olur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada Zariyat Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu veya üzerine okundugunu görmek, yeryüzündeki bitkilerden rızıklanmaya, yakınları ve komşularıyla iyi geçinmeye işarettir.

Rüyada sure-i zariyat’ı okuduğunu gören kimsenin Yüce Allah onu zühd ve takva ile rızıklandırır, salaha ve necata nail olur. Onun için güç işler kolaylaşır, bekar ise iyi bir hanımla evlenir.

Cafer-i Sadık hazretleri demişlerdir ki: Rüyada bu mübarek sureyi okuyanın ziraat işlerinde kısmeti ve rızkı bol olur ve nice menfaat kapıları kendisine açılır.

Rüyasında bu sureyi okuduğunu gören kimse, insanlarla iyi anlaşır. Bekar kimse için bu rüya evlenmeye delalet eder. Sıkıntılı işlerden kolaylığa, zühd ve takvaya yönelir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku