Rüyada Zemberek Görmek

0

Rüyada zemberek görmek; kurmak istediğiniz iş düzeninin mükemmel bir şekilde işleyeceğine, ticari durumunuzun ve itibarinizin çok iyi bir durumda olacağına, ev halkı ve iş arkadaşlarınızla uyum içinde olacağınıza işarettir.

Rüyada zemberek görmek, işlerin açılmasına, üretim, mahsul ve kazançta verimliliğe işarettir.

Rüyada zemberek kurduğu görmek, aile ve iş hayatının bir düzen içinde gitmesine, mutluluğa işarettir.

Rüyada kapı zembereği görmek, aileye uyum sağlayan hizmetçiye, iyi huylu bir hanıma; saat zembereği görmek, iş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışan çalışkan işçiye işarettir.

Rüyada zembereği düşürdüğünü görmek; işlerinizin kötüye gideceğine, ticari kazancınızda azalma olacağına, zembereği tamir ettiğini görmek; işlerinizi düzene koymak için çok çaba sarfetmeniz gerektiğine, sabırlı olmanız gerektiğine, çalışmalarınızın mükafatını yakında göreceğinize delalet eder.

Rüyada zembereği kayıp ettiğinizi görmeniz; İş sahibi iseniz, iş yerinizi kapatma derecesine geleceğinize, bir iş yerinde çalışıyorsanız; amir veya müdürlerizin sizi ikaz etmesine, affı mümkün olmayan hatalar yapacağınıza, dikkatli olmanıza uyarıdır.

Rüyada zembereğin kırıldığını görmeniz; yakın dost ve arkadaşlarınızın kalbini kıracağınıza, af dileyeceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku