Rüyada Zembil Görmek

0

Rüyada zembil görmek; Hasırdan örülerek yapılmış kulplu torbayı (zembili) görmek eş ve çocukları için arzu ettikleri şeyleri hazırlayan kimseye; Zembil bazen evin hanımına, çocuğa, hizmetçiye, dürüst ve güvenilir hamala; Tekke vb. yerlerde görülen zembil, oranın hizmetçisine ve vakfedilmiş yere delalet eder.

Rüyada zembil görmek, bolluk ve berekete erişileceğine yorumlanır. Kirmani’ye göre, rüyada zembil görmek kadın, bir rivayete göre hizmetçi ile ve bir başka rivayete göre de mal ve nimet, uzun ömür, hayır ve bereket, miras ve din kuvveti ile ve bazılarının söylediklerine göre erkek hizmetçi ile tabir edilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zembil görmek, aile ve çocukları için arzu ettikleri şeyi hazırlayan ev sahibi bir kimsedir. Bazen de, zembil görmek, zevceye, hizmetçiye veya çocuğa işarettir. Zembil, doğru ve itimat edilen hamala da işarettir.

Rüyada zembil görmek, uzun ömre, bol rızka, berekete ve manevi olarak kuvvetlenmeye işaret eder. Bazen bu rüya, elde edilecek bir mirasa da delalet eder.

Rüyada demirden örülmüş zembil görmek; zorlu bir hayat geçireceğinize, çalışmalarınızın sonucunu uzun zaman beklemeniz gerektiğine, sabra delalet eder.

Rüyada zembili kayıp etmek; manevi değerlerinizin zayıflayacağına, hastalığa, aile içi şiddetli geçimsizliğe, delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku